1- bu blogda şablon değişikliği,

2- kayan resim, göz kırpma benzeri süslemeler,

3- blog açılır açılmaz çalmaya başlayan bazen insanları iş yerinde zor durumda bırakabilen müzik,

4- blog ödülü,

5- mim,

6- çekiliş haberi ve çekiliş olmayacak…

7- 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası  diye bir şey var ona göre fotoğraflarımın benden izin almaksızın kopyalanması suçtur, hatta bu konuda daha önce açılmış ve sonuçlanmış davalarda 50 000 ila 600 000 tl arası ağır para cezaları ve hapis cezaları verildiğini göz önünde bulundurursak vallahi değmez hem ceza söz konusu olmasa da vallahi çok ayıp bence, hırsızlık işte nereden baksan. 

8- bu kararlarda değişiklik olabilir…

6 responses »

 1. çok çekiyorum ben özelikle o üçüncü maddeden çok. ciddi ciddi çalışıyor muş gibi yaparken muş yaptığımı ortaya çıkarıyorlar ya. bende bu hoparlörü hep açık unutuyorum ya :)))))

  Beğen

 2. müziğini tek sevdiğim blog marcela’nın blogu çünkü çok yüksek volüm değil ,hoş bir müziği var.
  hangi kararları değiştirecen değişirse acep?

  Beğen

 3. vallahi şablon değişikliği çok düşünmüyorum ya hani olur ya daha kullanışlı bir blog dizaynı ile karşılaşırım belki ama diğerleri konusunda çok katı kurallara sahibim 🙂
  marcela’nın müziğini ve paylaşımlarını bende seviyorum hatta sesi kısmadan dinliyorum ama inan bazıları insanı çok zora sokuyor 😀

  Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s