Işıltım Yeter

Standard

FikriMühim ‘den az çok blog gezen okuyucuların çoğunun haberi vardır, yoksa da şimdi oluyor.

Markalara direk kullanıcıya ulaşarak ürün hakkında deneyim, yorum, memnuniyet ve geliştirilmesi gereken konular gibi çok önemli verilere ulaşma şansı veren bir ağızdan ağıza pazarlam şirketi ve sosyal bir ağ.

Zaman zaman bana da bazı konularda FikrinMühim diyorlar.

Bu kez Schwarzkopf uzmanlığıyla geliştirilen Gliss Million Gloss şampuan’ı denememi istediler.

Milion Gloss zarar gördüğü için parlaklığını yitirmiş mat saçları onarıp onları yoğun parlaklık iksiri içeren formülü, saç yapısı ile özdeş bileşenleri sayesinde derinlemesine onarıp Parlaklık-Laminasyon teknolojisini kullanarak yoğun parlaklıkla, 10 güne kadar milyonlarca ışık yansıması etkisi sağlamayı vaad ediyor.

Benim yazın çok şeye ihtiyacım yok zaten uçuş uçuş bir giysi ve pırıl pırıl saçlar.

Işıltım yeter.

IMG_20150507_085408

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s