Magic Blur

Standard

Loreal’in Revitalif Magıc Blur yaşlanma karşıtı bakım kremi bir süre önce tanıtım çalışmaları esnasında Tavsiye Kanalı tarafından denemem için gönderildi. Tanıtım çalışmalarının süresi dolsa da ben denemeden bir şeyler karalamamak için bu güne dek bekledim. İlk kez kullanacağım bir krem hakkında iki gün kullanıp üçüncü gün fikir beyan etmek doğru gelmedi çünkü bana.

Revitalift Magic Blur Anında Pürüzsüzleştirici Yaşlanma Karşıtı Krem ciltte yağlı bir his bırakmadan ferah dokusuyla cildinizi nemlendirip anında pürüzsüzleştirici etkisi ile çizgi kırışıklık ve cilt kusurlarını kapatmayı ardından cildi daha sıkı bir görünüme kavuşturup kırışıklıkları günden güne azaltmayı vaat ederken.

Revitalift Magic Blur Anında Pürüzsüzleştirici Kapatıcı Krem ise günlük nemlendiriciden sonra ve makyajdan önce kullanıldığında ipeksi formülü sayesinde cildinize kremsi yumuşaklık yaratıp ve anında gözle görülür biçimde saniyeler içinde kırışıklıklar, gözenekler ve kusurları gizleyip cildiniz daha genç bir görünüm kazanıp cilt tonunu eşitleyip, ışıltı vermeyi vaat ediyordu.

Açıkçası nemli bir yerde yaşadığım için yazları güneş kremi de dahil olmak üzere hiç bir kremi kullanmıyorum. Kışları nemlendirici kullanmam gerektiğini hissediyorum ancak açtığım hiç bir ürünü düzenli kullanıp bitiremiyorum.

Çoğunlukla makyaj yapmıyor ve fondöten kullanmıyor mecbur kalırsam transparan fondöten kullanıyorum.

Revitalift Magic Blur ise tam da benim artık bir nemlendirici kullanmam gerekiyor dediğim zamanlarda elime geçti.

Paketi ilk açtığımda tanıtım için hazırlanan kitapçık ve üç ayrı kadının öyküsüne bayıldım.

Esin;

O bir iş kadını. Fazla mükemmeliyetçi olduğunu oda biliyor ama elinden başka türlüsü gelmiyor. Bütün gün toplantılar, iş görüşmeleri, yeni projeler arasında mekik dokuyor… Çok çalışıyor ama insanlara gülümsemeyi de unutmuyor. İş arkadaşları onu,“iş delisi ama sevecen” bir kadın olarak tanımlıyor.

Bade;

O bir blogger. Kadınlar için kozmetik ve moda dünyasından öneriler sunuyor blogunda. Televizyonda gündüz kuşağında katıldığı programlar dolayısıyla ciddi bir hayran kitlesi var. Herkes onun tarzının ne kadar kendine özgü olduğunu konuşuyor ve ondan ilham alıyor. Bade hissettiği sorumlulukla ama en çok da işine duyduğu aşkla, sürekli araştırıyor, deneyimliyor, paylaşıyor.

Gökçe;

O bir anne… 2 yaşında çok tatlı bir kız çocuğunun annesi. Duru biraz da ailenin ilk torunu olmasının etkisiyle el bebek gül bebek büyüyor. Ev işleri, Duru’nun bakımı Gökçe’nin bütün gününü alıyor. Arkadaşları Gökçe’yi hamaratlığıyla, şen kahkahalarıyla ve dost
sohbetleriyle tanıyor. Ne kadar güzel olduğu konusunda ise herkes hemfikir.

Paket iş yerime geldiğinde iş akadaşım “aaa Gonca Hanım bakın burda blogır birinden bahsediyor sizde blogırsınız” dedi. Ben ise evde işlere yetişmeye çalışan bir anne olarak gördüm kendimi, ama aynı zamanda iş yerinde yetişmem gereken bir sürü iş vardı, aslında üç kadın tek kadın gibiydi benim için.

magıcblur1

Yaklaşık bir aydır her iki kremi de kullanıyorum ve en çok cildime kadifemsi bir görüntü vermesini sevdim, aynı zamanda cilt tonumu dengelediği için transparan fondöten kullanmak zorunda da kalmıyorum.

magıcblur3

Kırışıklıklarıma gelince evet ince çizgilerim kremi sürdükten sonra daha az görünür oluyor.

Yüzüme yerleşmiş üstelik 16 yaşımdan beri varlıklarını açıkça görebildiğim mimik kırışıklıklarım için bir mucize olması gerekiyor onu biliyorum ama ince çizgilerim gözden kayboluyor ki bu bile benim için çok iyi bir sonuç.

Kremin dokusu ise nemlendiriciden ziyade kadifemsi köpük fondötenler gibi.

magıcblur2

 Sonuç olarak; Ornitorenk beğendi.

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

4 responses »

  1. Ben yaşlanma karşıtı olarak hep gülümsemeyi ve sevgiyi ve üretmeyi ve paylaşmayı kullandım ve yaşlanmadııım 🙂 58 dermisiniz bana bir bakın bakiiim 😀

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s