Haftanın Instagram Anları 47

Standard

Bir bakalım bu hafta neler yapmış Ornitorenk, nelerin fotoğrafını çekmiş? Daha fazla fotoğraf görmek ve Instagramda beni takip etmek isterseniz kullanıcı adım goncaceylandikici.

hafif esintili kahve kokulu pazar sabahları güzeldir

 instagram401

seramik kursumuzda efekan ın yaptığı böyle bişey, sanırım benden daha yetenekli olduğunu kabul etmeliyim değil mi?

 instagram402

insanoğlu avcılık ve toplayıcılıktan vazgeçip kravat denen şey ve günümüzde iş diye bilinen saçmalığı keşfettiği gün sabah mahmurlukları ve daha pek çok güzel şeyden vazgeçti. değdi mi peki diye sormak isterdim sabah sekizde iş başı yapılır diyen o sivri zekalıyı tanısam.

 instagram403

kırmızıyı seviyorum tamam da bu maviyide sevmeme engel değil ki

 instagram404

ve hep mavi çıkıyorsa karşıma

 instagram405

dün böyle geliyorlardı bu gün yağmur olup yağıyorlar

 instagram406

cloud atlas

 instagram407

kırmızılı

 instagram408

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

2 responses »

  1. Kırpık’ ta hem yıldız tozu hem de yetenek var. Dilerim,hayatı boyunca yıldıztozunu parlatır; yeteneğini taa zirvelere taşır. İkinize de kocaman Maşallah – nazarlara gelmeyin.

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s