Haftanın Instagram Anları 40

Standard

Bir haftanın daha sonuna gelmişken bakalım bu hafta neler yapmış Ornitorenk, nelerin fotoğrafını çekmiş? Daha fazla fotoğraf görmek ve Instagramda beni takip etmek isterseniz kullanıcı adım goncaceylandikici.

kocama çiçek aldım

instagram351

deneme sürüşü yapmadan yatsaydım uyku tutmazdı

instagram352

sonbaharcılar geldi işte gelsin gelsin dediğiniz eylül 😦 ben size winter is coming diyor muyum?

instagram353

durum bu 😦

instagram354

inanılmaz derecede belim ağrıyordu bende kalktım kurabiye yaptım, ev bari güzel koksun

instagram355

yaz bitti diye beni kandırmışsınız, bal gibi de bitmemiş deniz çok güzel

instagram356

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

2 responses »

  1. inanılmaz bir ananas, ki Güney Amerika’da bile böylesi katiyen bulunamaz ki, şu anda kaynamakta olan diren’in yumurtasını çıkarıp soğuk suyun altına koymazsam çok pişmiş olup tüm değerlerini yitirecek bile olsa bu arada derede yazmalıydım bu ananasa olan hayranlığımı, ki insanın canını ananas çektirip markete bile koşturtabilir, tam bir başyapıt!
    ayrıca eylül candır be, değil mi?

    Beğen

  2. eylül güzel ama arkasından getirdiklerinin hatrına gıcığım ben ona bitmesin yaz bitmesin ben üç yıldır tatil yapmadım son üç yazın ikisini ameliyat birini sakatlıkla kapattım bişey anlamadım ki ben yazdan 😦
    ananasım adına teşekkür ederim, diren’i öp kocaman benim için

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s