Haftanın Instagram Anları 28

Standard

Daha fazla fotoğraf görmek ve Instagramda beni takip etmek isterseniz kullanıcı adım goncaceylandikici.

durum bu bebeem pipetle gave içip telefondan bilog okuyom

instagram279

yüreğinizden hayırlı duaların geçtiği bir kandil olmuştur ve dualarınız kabul olmuştur inşallah

instagram280

biraz ayağa kalktım ve bu nefis gün batımına rastladım

instagram281

bizde durum bu, peki siz nasılsınız?

instagram282

iyi ikili filtre kahve ve kitap

instagram283

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

10 responses »

  1. gelecek yıl bakıldığında çekilen acıların unutulduğu fotoğraflar olsun bunlar 🙂 kahve,kedi ve çizgi roman… hele o Uzak var ya… her bir karesi tablo yapılası… seçimleri böyle olan birinin acıya, koşullara teslim olmayacağı kesin! tüm güzellikler her zaman yanında olsun kardeş 🙂

    Beğen

  2. ben son zamanlar en çok neyi düşündüm biliyor musunuz? bacaklarımı kullanamayacaksam eğer benim kullanımıma uygun ayakla pedale basmak zorunda olmadığım bir dikiş makinesi var mı? seçimlerimiz ve biz 🙂 nasıl onore olduğumu ifade edemem sanırım çok teşekkür edebilirim ama ve samimi olarak sevgilerimi ve kocaman sıkıca bir sarılmayı gönderebilirim. tüm güzellikleri paylaşalım o zaman olur mu kardeş ; )

    Beğen

  3. Hadi bakalım, tilkiyi yüzdük, kuyruğuna geldik 🙂 Bu arada en son fotoğraftaki kitap kapağı bile insanı mutlu etmeye yeter bence ve bir nefes aldırır sıkıntıların ötesinden… Sevgilerimle.

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s