Durum Raporu XI

Standard

Bu aralar ben çok yoğun geçen bir çalışma döneminin ardından bir haftalığına izinliyim.
Niyetim bu bir hafta boyunca sadece kendimi mutlu edecek şeyler yapmak ve dinlenmek, zira Kocakişisi çalıştığı ve Kırpık okula gittiği için biryerlere gitme şansım yok zaten benimde istediğim bu kez gitmek değil evde dinlenmek. Iznimin ilk günü niyetime paralel kendime çok sofistike bir kahvaltı hazırladım.

durumraporuXI1

 

Ardından ojelerimi yeniledim. Şımart kendini bebeğim.

durumraporuXI2

 

Ve kilim yıkadım!!! Yenilenmiş ojelerimle. Çocukken çayın kenarında yıkardıkta çok eğlenceliydi, ama o zamanlar eğlenceliymiş o.

durumraporuXI3

Hani şımartıyorduk kendimizi bebeğim? Sofistike bir dinlence tatili yapıyorduk. Olmadı olamadı ruhum pazen şalvar giyerken çilek ve peynirden oluşan kahvaltı kar etmiyor.
Ikinci günüme geleneksel bir kahvaltı ile başladım,  bir iki dikiş işi, şimdi meydanda hiç bir şey yapmadan oturuyorum.

durumraporuXI4

 

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

One response »

  1. Geri bildirim: Hayat Devam Ediyorsun | ornitorenk handmade

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s