Mutluluk

Standard

Bu gün mutlu bir gün, hani ılık bir günde yağmur sonrası içimize çektiğimiz o mis kokulu nefesin yaşattığı mutluluk vardır ya ya da yorgun bir günün ardından eve girip pijamalarımızı üzerimize çekip elimize bir fincan kahve aldıktan sonra yaşadığımız mutluluk. Temiz çarşafların serin hissinin yaşattığı mutluluk ve ya bir bebeğin ensesini koklamanın verdiği mutluluk. Sıcak ekmek kokusunun  ya da yılın ilk papatyası ile karşılaşılınca baharın gelişinden emin olunarak yaşanan mutluluk. İşte böyle şeyler yaşadım ben bu gün.  Mutlu olmama sebep ise hiç tanımadığım birinin benim için hazırlayıp göndermiş olduğu hediyelerim.

Hiç tanımadığım birinin benim çektiğim ağrılara çare olma çabası benim için bu dünyada verilebilecek en güzel hediyedir ve ne yazık ki düşünceleri anlatmak kolayken duyguları anlatmak hiç kolay değil ve yeryüzündeki hiç bir kelime duyguları anlatmaya muktedir değil.

Evet birbirimizi tanımasak ta varlıklarımızın yüzümüzde tebessüm oluşturması kesinlikle bir şey.

Ben bu satırları yazarken benim için yapılmış olan odayı mis gibi kokutan lavanta dolgulu buğday çantam sıcacık belimde sarılı iken elimde filtre kahvemle çok mutluyum. Mutluluğuma sebep insan bu gün yaşadığım güzel duygular için ve ellerinle özenle hazırladığın hediyelerim için nasıl teşekkür etmeliyim bilmiyorum, mutluluğum katlanarak gelsin sana. Blogunu incelediğimde ise keşke benimde öğretmenim olsaydın dedim.

Ayrıca yaptığın nefis işleri herkes görsün istedim umarım bir sakıncası yoktur. https://www.facebook.com/TotiBebe

Buğday çantam, şık muhafaza çantası ve inanılmaz güzel cüzdanım ve bana özel mektubum.

hediye1 hediye2

2 responses »

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s