Haftanın Instagram Anları 3

Standard

İnstagram’da beni takip etmek isterseniz kullanıcı adım goncaceylandikici, şimdi bakalım bu hafta neler paylaşmışım;

Kış geldi kitaplarımı giydirmeye başladım ben, kitaplarda üşür çünkü bence.

instagram73

Çocukken tüm giysilerimizi annem diker ya da örerdi sadece onun yapamayacağı bir şeyse satın alınırdı ama tv ve sokak satın alınanın daha güzel olduğunu söylerdi. Hiç bir dükkanda annemin diktiği elbise kadar güzelini görmezdim ve benim elbisemin en güzeli olduğunu bilirdim ama için içinde sanki para verilmediği için bunun utanılması gereken bir şey olduğunu hissederdim. Şimdi Efekan’a kendi yaptığımızın ve elde yapılanın daha değerli olduğunu hissettiriyorum sık sık ve kendi yapamayacağım bir şeyse de el yapımı olanını alıyorum. Mesela ana oğul el örgüsü eldivenler aldık biz ve çok mutlu olduk çok hoşumuza gitti.

instagram74

Hafta sonlarını seviyorum, bir yerlere yetişme telaşı olmadan yatakta vakit geçirebilmek ve şu güzelliği doyasıya seyredebilmek gibisi var mı?

instagram75

Ve ertesi gün sabah erken kalkılacağı sıkıntısını hissetmeden bir ateş etrafında toplanıp vakit geçirebilmek gibisi.

instagram76

İş yerinde pratik zekalı arkadaşlarım var ve ürettikleri çözümleri seviyorum.

instagram77

Kozalakları sevmeyen var mı aranızda?

instagram78

Minik minik deli bozuk işlerle uğraşıyorum akşamları onları diktiğim kumaş kutuda biriktiriyorum şimdilik.

instagram79 instagram80

Doğayla başbaşa kalış zamanlarımdan bir küçük dost.

instagram81

Çok güzel bir yerde yaşıyorum ve bunun için şükran dolu içim burada doğa hiç uyumuyor sürekli bir hareket söz konusu ve ben sürekli doğumlara şahit oluyorum.

instagram84

Bazende ölümlere, gördüğünüz bir cırcır böceğinden arta kalanlar, içi boşalmış hayatlar.

instagram82

Her şeye rağmen hayat öyle güzel ki, bize öyle çok şey sunuyor ki yarım saati aşan küçük bir gezi sonrası topladıklarım Efekan’ın akşam öğünü olacak.

instagram83

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s