Kelebek

Standard

Yazımıda hazırlamıştım ameliyata girmeden hemen önce yayınlayacaktım. Kozadan çıkmama az kaldı bekleyin beni diyecektim ama ben bekliyorum şimdi.
image

Şu an bir ay sonra çıkmasını beklediğim çok özel tahlillerim ve dört ay sonrasına alınmış Fizik Tedavi günüm var. Mr ımı inceleyen her hoca fıtığımın çok büyük olduğu, sinirlerin geçtiği kanalların daraldığı tıklandığı ve sinirlerin baskı altında olduğu bu Mr sonucunun kesinlikle ameliyat hemde acil ameliyat olduğu konusunda hemfikir ve bütün hocalar Mr ameliyatlıkken benim ameliyat edilmemem konusunda da hemfikir zira ağrı konusunda algı problemim var sanırım o kocaman fıtığı bende hissediyorum, omurgam eğik S şeklinde dolaşıyorum, hiç geçmeyen bir ağrı hep var ama ağrı kesici ihtiyacı hissetmiyorum, dayanabiliyorum ağrıya bu durumda da biraz daha bekleyebileceğimiz bir tablo çıkıyor ortaya yine tırtıl kaldım iyi mi?

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s