Aynı mı Olmuş Ne?

Standard

baykumas.com dan gelen kumaşlarımdan birini hemen diktim bile. Kazulete giydirip şöyle bir bakınca yaptığım resimle aynı gibi göründü bana, siz ne dersiniz?

IMG_20130906_134458

Dayanamayıp hemen bu görüntüyü paylaşmak istedim kalıp bilgisi ve dikiş notlarıyla ilgili paylaşmak istediklerimde var üzerimde fotoğraflar fotoğraflamaz yeni yazıda sizinle.

8 responses »

 1. ah diğer posttan sonra gördüm bunu ve fotoğraftaki kadın hamile:) geçerli bir tespitte bulunmuşum:)

  Beğen

 2. evet Kazulet, öyle uzun boylu öyle iri ki ona bu adı verdim benim gibi boy fakiri hatunların bunların üzerinde çalışması çok zor 🙂 teşekkür ederim beğendiğiniz için sevgiler

  Beğen

 3. kumaşlar ilk geldiğinde fotoğraflarken rengin benzerliği dikkatimi çekmişti tesadüftür ki resmi yaparken bu elbiseyi kadife düşünmüştüm ve dergiden bu kumaş için seçtiğim modelde kadifeden dikilmişti aslında. ve gerçekçi olmak gerekirse durumum hala aynı sadece ben nasıl olsa dinlenerek iyileşme evresini çoktan kaçırmışım diyerek ameliyat gününe kadar dikebildiğimi dikmeye çalışıyorum

  Beğen

 4. evet kumaşı fotoğraflarken rengin aynı olduğunu fark etmiştim, elbiseyi fotoğraflarken bir baktım elbisede neredeyse aynı. bilinçaltımı desek ne desek bu işe.

  Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s