Dallar Kiraz Hava Sıcak Yaz Canım

Standard

Bir süreliğine son günlerimin gözde kitabı 1984, ben, koca kişisi ve kıymetlimisss buralarda değiliz. Aileler ziyaret edilecek, ağaçlara tırmanılacak, dalından meyve yenecek ve kitap okunacak plan bu.  Bir hayli şişkin egom sizi bensiz bırakmaya dayanamayarak bir kaç yazı hazırlayıp zamanladı, telefonumdan sizi takibe devamda edeceğim hepten yok değilim yani içiniz rahat olsun :)))))). Huzura ihtiyacım var ve döndüğümde sizi huzurlu bulmaya.

IMG_1753

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

8 responses »

  1. Huzur arıyorsan önce George Orwell okumayı bırakacaksın 🙂 öyle big brother nereden çıkar kaygıları yaratan kitaplar kiraz ağaçlarının gölgesinde bile huzur getirmez kanımca 😉 keyifli tatiller!

    Beğen

  2. 🙂 big brother we’re watching you deriz bizde. dehşete kapılıyorum okurken ama ne yazık ki sabun köpüğü tabir edilen kitapları okuyamıyorum zaman öyle değerli ki kitaplara ayrılan kısacık zaman gerçek kitaplara ayrılsın varsın haklı paranoyalara kapılalım bizlerde :)))))

    Beğen

  3. Geri bildirim: Döndüm | ornitorenk handmade

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s