Küçük Bir Hayal

Standard

Dün biz bir hayal kurduk, kibrit kutusu kadar bir evle ilgili. Garip bir şekilde daha inşaatken hoşuma giden ama içine hep çok sevgiyle bahsettiğim ama ne işe yaradığını hala çözemediğim ne iş olsa yapan yemek masam, konsolum ve daha nicelerinin sığamayacağı. Yatağımın ayak ucunun kapının açılmasına lütfen izin vereceği ama balkonunun ucundan denizi gören ve her şeye rağmen bizim diyebileceğimiz bir ev hayali.

Hayaller iyi gelir ya insana doğruldum yataktan küçük bir şey yaptım.

kucukbirhayal1 kucukbirhayal2

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

10 responses »

 1. ben de tam olarak dün sen bu evin hayalini kurup, hayalini bu çerçevede gerçekleştirirken; bu hayali kuran birilerinin filmini izliyormuşum meğer!

  Beğen

 2. Sevgili Gonca ,evime ne zaman taşınabiliyom aceb depozite falan alıyon mu boya badana tamam mı 🙂

  Beğen

 3. gerçek oldu mu hayalleri? ben hayal kurmayı sevmem aslında, sürprizide sevmem düşüne düşüne planlaya planlaya olsun isterim ama hiç bir zaman öyle işlemiyor işler. dün gece uyuyamadım sabaha dek odaları döşedim, eşyaları azalttım, varolanı değiştirdim zihnimde çok yoruldum sabaha dek :)))

  Beğen

 4. Geri bildirim: Simetrik Salaş Triko, Taşınma ve Uzay Çağı Hakkında | ornitorenk handmade

 5. Geri bildirim: Evler Var Evde Evden İçeri | ornitorenk handmade

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s