Bugün Ben 18

Standard

Az önce getirdi kargo, bu günlerde evdeyim kapı ziline uyanınca sinirlenmiştim hatta paketi açıncaya kadar arabanın tekerine zincir takmak için kullanılan eldivenin geldiğini sanarak hafif homurdanmış bile olabilirim, kuryeye “paketi birlikte açmamızı zira bu adamların gönderdiği bir önceki kargonun yanlış ve hasarlı olduğunu olmazsa hemen geri göndereceğimi” söyledim “tamam” dedi. Ama paket nasıl sağlam nasıl sağlam açılmıyor elimde küçük bir makas kargo paketi kuryede ben pakete zarar vermeden açmaya çalışıyorum üzerimde pijamalarım saçım başım dağınık ben onlarıda unutmuşum paketle cebelleşiyorum kurye çok nazik bir şey diyemiyor, en sonunda hanımefendi ben açayım dedi verdim paketi eline kargo için ödeme yapmam gerek cüzdan arıyorum homurdanarak yine arkamı bir döndüm kuryenin elinde silikon tabancam nasıl unutmuşum ben onun geleceğini bambaşka yerlerden bambaşka paketler bekliyorum. Nasıl mutlu oldum nasıl mutlu oldum.

İşte yeni silikon tabancam evet bu hayatta kadınlar ne isterin karşılığı daha çok ayakkabı daha çok çanta değil her zaman en azından bizim evde değil. Silikon tabancam ince uçluymuş, renklide silikon çubuklarım varmış, kablosu çıkarılarak bile kullanılırmış, dışarıda fırtına kahve yapar seyrederim camdan.

img_8467

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

4 responses »

  1. ben de “ne gelmiş acaba ne gelmiş” diye kendimi meraklandırmanın sonsuz zewkini çıkarmak için ekranı milim milim indirip, fotoğrafı görmemeye çalıştım. heyecanlanılacak kadar güzel.hem de “kadınlar ne ister?” sorusununun en doğru cevabını bulup paylaşmandan ötürü de teşekkürler.Sorunun mucidi bile bilmiyordu belki gerçeği.

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s