Küçük Siyah Elbise

Standard

Elflerde bazen küçük siyah elbiseye ihtiyaç duyabilir.

Audrey’ e saygılarımla.

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

8 responses »

  1. Siyah-sarı uyumunu çok seviyorum. Arkasındaki fermuar ise renge ve modele çok güzel gitmiş, sıradan fermuar detaylı elbiselerden farklı duruyor, elinize sağlık.

    Beğen

  2. teşekkür ederim patron olarak burda dergisi ocak 2011 123. modeli kullandım ve bu model aslında bir tunik olup kollarda mevcuttu yani elinizde bu dergi yoksa herhangi bir hoşunuza giden temel tunik ya da elbise kalıbını kullanabilirsiniz. kullandığım kumaş elastik olduğu için pens kullanmadan üzerime oturmasını sağladım ki asıl düzgün durmasının nedeni budur, arka orta çizgiye üsten diktiğim bir fermuarla süsledim. bu kasım ayı burdasında örneğin 101 numaralı model değiştirilerek bu elbise elde edilebilir ancak kumaşınız elastik değilse göğüs pensine dikkat etmenizi tavsiye edebilirim bazen sorunlu olabiliyorlar.

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s