Lego Kolye

Standard

Uykucu Şirin den sonra bu yaz eğlenceli takılar takmak istediğime karar verdim. Evde oyuncak avına çıktım bir miktar sürpriz yumurta oyuncağı ayırdım bir kenara onlar gelecek postlarda karşınıza çıkacak. Onun dışında bu legolar Efekan’a dedesinden hediye gelmişti parçalar çok küçük olduğu için henüz oynaması için vermemiştik. Efekanın odasında oyuncak avındayken dinazorlarına gözlerimi kısmış acaba kolye için fazla mı büyükler diye bakarken aklıma dolapta sakladığımız bu oyuncaklar geldi. Efekan’ı su getirmesi için mutfağa gönderip hemen kutudan bir miktar çıkardım, döndüğümde elimde bunları gördüğünde “aaaa oyuncak” dedi “hayır kolye” dedim “hayır oyuncak” dedi “kolye” dedim. Elimden alıp birbirine taktı “bak oyuncak” dedi, elinden birini alıp alelacele hazırladım “bak kolye” dedim :). Çocuğum boynunu büktü diğer oyuncaklarıyla oynamaya başladı. Bende bir yandan onunla sohbet ettim bir yandan bunları hazırladım.

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s