ornitorenk handmade

Standard
    ürünler az çok belliydi ama bir marka ismi yoktu. hatrı sayılır bir rakama ulaşmış facebook arkadaşları, konu komşu, eş dost seferber edildi. çıkmıyordu bir türlü o isim kimseden. ilk duyduğumda kulaklarımda yankılanarak çınlasın, beni ve yaptıklarımı anlatsın istiyordum, olmuyordu.

    marka olma isteğimden dolayı isimsiz ürün üretmek te artık anlamsız gelmiş ve tembelliğin dayanılmaz hafifliğinin şevkatli kollarına kendimi bırakmaya başlamıştım ki 3 ekim 2011 öğle saatlerinden az önce bir kelime belirdi beynimde “ORNİTORENK” ve ardından yıllar önce okuduğum o güzel kitap geldi aklıma “sonsuzluğun mesajı bir aborjin bilgeliği” kitabın kahramanının “ORNİTORENK” ismini alışı…

    bir kaç saat geçmiştiki hiç beklemediğim bir yerde kitabın karşıma çıkması ise benim için bir “mesaj”dı…

Reklamlar

About ornitorenk handmade

Nedenini bilmediğim bir şekilde sadece ama sadece diktiklerimi paylaşmak amacıyla açtığım bu blog zamanla benim günlüğüm haline geldi. Henüz yazmaya başlayalı çok olmasada kendisinden beklemediğim bir biçimde geriye dönüp baktığımda yaşarken unutmam sandığım aklımdan silinip giden anları bana hatırlatır oldu. Hiç bir zaman düzenli tutamadığım bebek anı defterim, hiç bir zaman baskısını almadığım binlerce ama binlerce fotoğrafım, okuduğum kitaplardan bir kelime, sevdiğim müzikler, yaptığım resimler. İyiki varsın blog. oğluma, gülen yüzüme, asi meleğime not: seni çok seviyorum...

2 responses »

  1. izlemeye almışsın zaten.Ama sayfanda görünmesini istiyorsan tasarım bölümünde sayfa ögeleri,gadget ekle yi tıklayıp blog listesini seçiyosun ayarlarını yaparsan sayfanda izlediğin blogları görebilirsin:))

    Beğen

yorum yaptığınızda sesimi duyduğunuzu anlıyor ve çok mutlu oluyorum. yorum göndermekte sıkıntı yaşıyorsanız bilgisayarınızdan internet çerezlerinizi temizlediğinizde sorunun çözülmüş olduğunu göreceksiniz. mail adresinizi sadece ben görüyorum, adınızı doğru yazmak zorunda değilsiniz hatta yazmak zorunda değilsiniz ama sizi tanımamı isterseniz doğru yazmalısınız, yorum yapmak için bir blog sahibi olmak zorunda değilsiniz o alanları boş bırakarak da yorum yapabiliyorsunuz. daha ne duruyorsunuz? sesinizi duyurun bana.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s